Векторний ліфтинг препарат Радієс ( Radiesse)
Векторний ліфтинг препарат Радієс ( Radiesse)

Філер Radiesse – натуральний ліфтинговий наповнювач, за допомогою якого можна скорегувати зморшки і шляхом стимуляції синтезу колагену надовго поліпшити стан шкіри. Він знайшов застосування в різних напрямках медицини, що служить підтвердженням його ефективності і безпеки. Унікальний дермальний наповнювач Радіесс на 100% сумісний з організмом. Це пояснюється тим, що його дія заснована на мікросферах гідрооксіапатіта кальцію (CaHA), який за своїм складом близький до кісток і зубів людини.

Тривалість процедури: 60 хвилин

На яких зонах можна використовувати корегуючий філер Радіесс?

 • Опущені куточки брів
 • Скронева область
 • Вилиці
 • Підборіддя і овал обличчя в цілому.

За допомогою наповнювача можна підняти опущені ділянки шкіри, домогтися ліфтинг-ефекту і відновити натуральний овал обличчя. Його можна використовувати в контурній пластиці на пацієнтах, схильних до набряклості обличчя. Причому Радіесс вигідно відрізняється від препаратів гіалуронової кислоти, здатних погіршити ситуацію.

Косметична процедура Мезо-Радіесс допомагає:

 • Поліпшити зовнішній вигляд шкіри. На відміну від біиоревіталізації, процедура проводиться один раз на рік. При цьому вона допомагає усунути в’ялість, яка розвивається через нездатність клітин і тканин нормально функціонувати.
 • Усунути глибокі зморшки і складки, які змінюють овал і вираз обличчя. Найбільшу проблему доставляють носогубні складки.
 • Усунути рубці будь-якого походження та вирівняти рельєф шкіри.
 • Скорегувати «маленьке» підборіддя.
 • Опущені куточки брів
 • Скронева область
 • Вилиці
 • Підборіддя і овал обличчя в цілому.
 • інші філери в зоні майбутньої корекції;
 • аутоімунні захворювання;
 • новоутворення;
 • вагітність, лактація;
 • дерматологічні захворювання в зоні ін’єкцій;
 • зона губ.
 • Молода V-подібна форма обличчя;
 • Чіткі вилиці;
 • Ліфтинг обличчя;
 • Щільна, гладенька шкіра обличчя, шиї, декольте, рук і живота.

ПЕРЕВАГИ:

 • Забезпечення довготривалої корекції
 • Відновлення контурів обличчя
 • Ліфтинг-ефект
 • Рівномірне заповнення зморшок.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

Малотравматична процедура волюмізації Radiesse не потребує перебування в клініці. Відразу після процедури лікар видає пацієнтові засоби для домашнього догляду після ін’єкцій, і пацієнт може йти додому. Для мінімізації ризиків ускладнень, косметологи рекомендують на 3 дні відмовитися від відвідування басейну і сауни. Протягом 14 днів після уколів забороняється масажувати місця введення radiesse і засмагати на сонці або в солярії.

Склад і механізм дії філера Radiesse (Радіесс)

 • Гідроксиапатит кальцію – основний компонент наповнювача. Він є аналогом речовини, з якої складається кісткова тканина людини. Це гіпоалергенний засіб, що не відторгається організмом. З його допомогою можна регулювати рівень фосфору і кальцію. При підшкірному введенні він сприяє самостійному виробленню колагену. В результаті, старіючі тканини починають підтягуватися і заповнюватися. Ліфтинг-ефект виражається в піднятті скул, усунення зморшок, окресленні лінії підборіддя.
 • Гель – допоміжний інгредієнт на водній основі, функція якого зводиться до транспортування гідроксиапатиту кальцію до тканин. Це також безпечний компонент, який через 30 днів після процедури повністю виводиться з організму.

Основним компонентом більшості ін’єкційних препаратів, за допомогою яких коригуються вікові зміни і контури шкіри обличчя, є гіалуронова кислота нетваринного походження. Однак зараз є і альтернативні препарати, які не поступаються їй в ефективності. До них відноситься Radiesse – сучасний прогресивний препарат, за допомогою якого можна омолодити шкіру і скоригувати контури обличчя. Радіесс – засіб, представлений американською компанією BioForm Medical ще 20 років тому. На сьогоднішній день офіційним постачальником коректора є німецький концерн Merz.

Чому популярність Radiesse в естетичній медицині виникла тільки зараз?

Все тому, що спочатку Радіесс використовувався в стоматології та хірургії. З його допомогою відновлювали обсяги м’яких тканин людям з ВІЛ-інфекцією.

Більше 20 років застосування в медицині, більше мільйона пацієнтів використовували препарат Радіесс (Radiesse)

Radiesse отримав позитивні відгуки як серед лікарів косметологів і пластичних хірургів, так і серед пацієнтів, в тому числі і в Україні. Понад двадцять років масового використання препарату в медичних цілях стали відмінною доказовою базою його ефективності і безпеки.
Щорічно в світі застосовується мільйони філерів цього препарату. Купити Радіесс можна в будь-якій країні. Ін’єкції, вироблені з дотриманням медичних стандартів, визнані безпечними для пацієнтів. Ін’єкції Radiesse популярні серед чоловіків і жінок.

 • Ін’єкційний препарат Radiesse (Радіесс) – інноваційний засіб, призначений для довготривалої корекції зморшок.
 • Radiesse – засіб інтенсивного впливу, ефект від якого зберігається протягом 12 місяців, а не 6-9 місяців як при використанні звичайних ін’єкційних методик.

Особливості проведення процедури із застосуванням Radiesse (Радіесс)

Косметологічна клініка Renaissance Clinique надає широкий спектр естетичних косметологічних послуг, серед яких процедура корекції зовнішності з використанням наповнювача Radiesse.

Як відбувається процедура?

Для початку лікар консультує пацієнта і допомагає йому прийняти рішення про доцільність використання препарату. Після отримання згоди пацієнта він проводить такі маніпуляції:

 1. Визначає обсяг і зони для проводення процедури, щоб зрозуміти, скільки буде потрібно коректора і в які точки його краще вводити.
 2. Проводить знеболювання оброблюваної ділянки, щоб розслабити м’язи обличчя, усунути дискомфорт і домогтися бажаного ефекту.
 3. За допомогою препарату Радіесс коригує вибрані зони, ретельно контролюючи стан пацієнта.
 4. Консультує з питань реабілітаційного періоду.

Реабілітація після процедури не супроводжується якими-небудь серйозними обмеженнями. Якщо препарат введений правильно, то він буде розподілятися під шкірою без сильного дискомфорту. При зверненні до медичного центру Bellezza ви отримаєте гарантію високої якості і безпеки процедури.

Особливості впливу і переваги препарату Радіесс

Дія дермального коректора відбувається в два етапи. Спочатку заповнення пустот відбувається за рахунок допоміжного гелю-наповнювача з класичним впливом, яке закінчується через 2-3 тижні. У цей період можливе деяке погіршення результату за рахунок утворення пустот. Приблизно через місяць стає помітним вплив основного активного компонента Radiesse – гідроксиапатиту кальцію, який стимулює самостійне відновлення шкірних покривів.

Як часто можна проходити процедуру Radiesse?

Препарат біодеградує у тканинах протягом року. При цьому сформований коллаген може знаходитися в шкірі до 12 місяців.

Наступну корекцію Radiesse(Радієс) можна зробити через 10-12 місяців.

Таким чином ефект ліфтингу буде накладатися та подовжуватися.

Радієс чудово діє у зоні:

 • лінії підборіддя;

 • овалу обличчя;

 • носогубних зморшок;

Принцип дії Radiesse, суть процедури

Волюмізація Radiesse — це унікальна процедура, спрямована на підтяжку шкіри обличчя з використанням ін’єкцій препарату, який дає подвійний ефект. Радієс — це так званий «волюмайзер», де «volume» означає «об’єм». Препарат працює як наповнювач. З віком шкіра втрачає еластичність і пружність, підшкірно-жировий шар стоншується. Контури обличчя стають менш чіткими. Процес руйнування власного колагену призводить до обвисання шкіри, з’являються «щоки бульдога». Заповнення пустот дозволяє повернути втрачений об’єм та відновити контур обличчя.

Філер Радіес використовується не тільки в якості наповнювача. Завдяки його унікальній властивості стимулювати вироблення власного колагену, дія препарату триває навіть після його повного розпаду. «Корисна звичка» шкіри працювати в повну силу зберігається протягом 12-18 місяців. Тому ефект після процедури зберігається протягом більш тривалого періоду, ніж після уколів гіалуронової кислоти.

Введення препарату здійснюється в кілька етапів:

 1. Під шкіру пацієнтки вводиться препарат на основі гідроксиапатиту кальцію, який слід попередньо розчинити в фізіологічному розчині. Наповнювач дозволить відновити втрачені об’єми анатомічного трикутника обличчя. При цьому натуральний мінерал запускає процес активного утворення колагенових волокон.
 2. На другому етапі на проблемні ділянки шкіри обличчя накладаються ультратонкі, але дуже міцні нитки, які фіксують і утримують щелепно-лицевий каркас.

Використання філерів Радієс дозволить призупинити процес старіння і втрати пружності шкіри практично в будь-якому віці. Відгуки про процедуру — виключно позитивні.

Radiesse — переваги методики омолодження

Мезорадієс — основні переваги косметологічної процедури:

 • Ін’єкція Radiesse дозволить не тільки повернути молодість, тургор шкіри і відновити контур обличчя, але й позбутися від таких проблем, як асиметрія, зморшки.
 • Ви отримуєте миттєвий результат, який помітний відразу після проведення процедури.
 • Препарат Радіанс (Radiesse) використовується для виконання безопераційної ринопластики. Під час процедури здійснюється ін’єкційна корекція носової перегородки.
 • У 2006 році Radiesse був схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю медикаментів США (FDA) для лікування зморшок на обличчі. У 2015 році Радієс отримав схвалення FDA для відновлення об’єму рук. Косметичний препарат став єдиним наповнювачем, який можна використовувати для цієї мети.
 • Метод біологічного армування дерми, що втратила пружність, передбачає відновлення кількісно-якісних характеристик колагену і еластину. Активізація процесів утворення власних структурних елементів матриксу дозволяє повернути шкірі молодість, еластичність, пружність і красу. Ви отримуєте яскраво виражений ефект омолодження, який зберігається протягом 1-1,5 років. Маніпуляція виконується за лічені хвилини.
 • Препарат нетоксичний, організмом сприймається без відторгнення, не мігрує.
 • Кровоносні судини під час маніпуляції не ушкоджуються, відновний період не потрібний.
 • Контурна пластика Radiesse дає приголомшливий результат після однієї процедури.

Хоча косметологічна процедура Radiesse безпечна, проте, призначати її, як і виконувати маніпуляції, повинен кваліфікований фахівець. Записатися на прийом до досвідченого лікаря-косметолога ви можете на нашому сайті.

ПЕРЕВАГИ ВОЛЮМІЗАЦИЇ RADIESSE

 • Безпека. Radiesse — біорозкладаний і біоінертний. Він не викликає алергій, відторгнень тканинами. Тканини, куди вводився препарат, залишаються м’якими і рухливими.
 • Фіксація філлера точно на місці введення препарату. Радіесс НЕ мігрує та не зміщується.
 • Тривалість результату. Навіть після виведення гідроксиапатиту кальцію (КГА) з організму дермальний матрикс з колагену залишається на місці введення препарату.
 • Швидкий результат. За рахунок гелю-носія ефект від ін’єкції помітний відразу.
 • Мінімальна інвазивність. На відміну від операції класичного ліфтингу, під час корекції брилів препаратом Радіесс відсутні шрами, шви, не потрібно тривале відновлення. Крім того, філлер вводиться канюлею, тому ризик виникнення синців значно менше.
 • Можливість поєднувати з іншими омолоджують процедурами. За один похід до косметолога реально прибрати вікові зміни і зморшки на всіх ділянках обличчя, шиї, зони декольте.
 • Природний результат. Ідеально підходить для людей, схильних до набряклості. Препарат не «натягує» на себе воду, на відміну від філерів на основі гіалуронової кислоти, тому результат природний, немає ефекту припухлості.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ІН’ЄКЦІЙ ПРЕПАРАТУ РАДІЄС

При порушенні пацієнтом правил підготовки до маніпуляції або рекомендацій під час відновного періоду на місці введення філлера можуть з’явитися синці. Часто подібне ускладнення виникає у курців, у яких нікотин порушив нормальне функціонування судин. Нікотин провокує ламкість судин. Тому з’являються такі проблеми.

Renaissance Clinique

До і після процедури

Renaissance Clinique

Наші послуги

 • Radiesse

  10 600 грн.

 • Facetem

  9 700 грн.

Косметолог

Renaissance Clinique

Запис до спеціаліста

Хочете записатися або маєте запитання?

Заповніть нашу форму онлайн-бронювання, і ми з вами зв'яжемося
або пишіть нам у Вайбер:
ЗАПИСАТИСЯ