Клініка естетичної косметології Renaissance Clinique (Ренесанс Клінік), Догляд за волоссям
Догляд за волоссям

Мезотерапія волосся або мезотерапія волосистої частини голови – це одна з найбільш ефективних процедур відновлення здоров’я волосся, позбавлення лупи, усунення випадання і ламкості, повернення блиску і густоти локонів.

Саме мезотерапія здатна допомогти, коли виявляються безсилі звичайні лікарські та доглядові засоби.

 • Часткова або повна алопеція (облисіння)
 • Себорея
 • Поява лупи та сухості шкіри голови
 • Поганий ріст та посилене випадання волосся
 • Рання сивина і кінчики, що січуться
 • Витончення і ламкість, сухість і тьмяність волосся
 • Порушення структури волосся внаслідок частих фарбувань, термічного укладання, завивки та інших травматичних процедур.

Гострі респіраторні та вірусні інфекції, хронічні захворювання в період загострення, онкологічні захворювання, період менструації, вагітності та лактації, запальні захворювання шкіри голови, захворювання ендокринної системи, нервові розлади, серцево-судинні патології, хвороби системи кровотворення, прийом сильних лікарських чи гормональних препаратів антибіотиків та антикоагулянтів, дерматоз, псоріаз, гепатит та ВІЛ, індивідуальна непереносимість компонентів лікувальних коктейлів.

Як відбувається сеанс мезотерапії волосся?

Один сеанс мезотерапії шкіри голови триває від 30 до 60 хвилин, його тривалість залежить від зони обробки та інтенсивності обколювання. Під час сеансу пацієнт зручно розташовується сидячи або лежачи на кушетці. Лікар-косметолог спочатку обробляє зону по межі волосистої частини голови, а потім ділить волосся на проділи шириною 1-2 см і робить ін’єкції потрібної глибини (від 2 до 4 мм) по всій поверхні голови або на вибраній проблемній ділянці. До і після ін’єкцій шкіра голови обробляється антисептиком.

Найближчими днями після мезотерапії слід відмовитися від миття волосся та розчісування його біля коріння, щоб не пошкодити шкіру голови, яка відновлюється після мікроін’єкцій.

Також протягом 3-4 днів настійно не рекомендується перебувати під прямим сонячним промінням, відвідувати солярій і робити масаж голови.

Протягом кількох днів варто утриматися від вживання алкоголю, оскільки він розширює судини та може негативно вплинути на ефект від процедури.

Для досягнення стійкого результату залежно від стану шкіри та волосся пацієнта рекомендується пройти від 4 до 12 процедур мезотерапії. Позитивний ефект від неї зберігається щонайменше до 10 місяців після закінчення курсу.

Renaissance Clinique

Процедури догляду за волоссям

 • Meso-Genesis BP3 2,5 ml

  2 000 грн.

 • Meso-Genesis BP3 5,0 ml

  4 000 грн.

 • Hair Loss Control 1,0 ml

  2 000 грн.

 • Plinest Fast

  4 400 грн.

Косметолог

Renaissance Clinique

Запис до спеціаліста

Хочете забронювати або маєте запитання?

Дзвоніть: 063 063 58 77 або заповніть наше онлайн-бронювання

& форму запиту, і ми з вами зв'яжемось

ЗАПИСАТИСЯ