Renaissance Clinique

Послуги

«Renaissance Clinique» – клініка краси преміум-класу, яка використовує найсучасніше обладнання, кращі методи корекції обличчя і тіла і косметичні препарати зі світовим ім’ям. Ми пропонуємо своїм пацієнтам не окремі процедури, а індивідуально підібрані програми догляду за шкірою, що дозволяє істотно підвищити ефективність терапії.

Instagram

Renaissance Cliniqu пропонує найбільш затребувані антивікові методики і послуги найдосвідченіших фахівців. Наші лікарі працюють як скульптори, формуючи ідеальні пропорції обличчя і тіла. Ми спеціалізуємося на малоінвазивних (без хірургічного втручання) техніках і своєю роботою доводимо, що корекція зовнішності можлива і без операції. Ми пишаємося тим, що робимо наших клієнтів красивими і щасливими!

Естетична медицина стала справжнім проривом у сфері корекції зовнішності. Тепер змінити форму губ або підтягти овал обличчя можна за 20-30 хвилин – і ці послуги доступні не тільки голлівудським акторам, а й усім жителям Львова! Виконуючи бажання наших пацієнтів, ми отримуємо кращу нагороду – їх рекомендації і нових клієнтів.

Renaissance Cliniqu виділяється не тільки високим професійним рівнем, а й чудовою внутрішньою обстановкою. Ми створили унікальний дизайн клініки і підготували для наших пацієнтів зручну зону очікування, прекрасно обладнані кабінети. Завдяки гнучкій системі знижок і спеціальних пропозицій ми забезпечуємо найкращі ціни на послуги корекції зовнішності.

Розташування в центру Львова і гостинний персонал зроблять ваше перебування в клініці особливо комфортним.

Renaissance Clinique

Наші Бренди

GenosysProffecional-logo
is_logo_blue_horizontal
innoaesthetics-logo