СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

 • Безкоштовно  – самовивіз з магазину у м. Львів, вул. Чернігівська, 14
 • “Нова Пошта” – за тарифами служби доставки
  Термін: 2 -4 дні з моменту підтвердження замовлення
  При оформленні замовлень на суму від 3 000 грн – доставка безкоштовна. При оформленні замовлень на суму до 3 000 грн. – вартість доставки 55 грн.

 


СПОСОБИ ОПЛАТИ:

 • Готівка у магазині у м. Львів, вул. Чернігівська, 14
 • Передоплата “Нова Пошта” 
 • Оплата картою Visa, Mastercard
  Шановні покупці, при онлайн оплаті сервісом знімається сума додатково 2,5% від вартості замовлення.

Менеджер магазину із задоволенням відповість на Ваші питання щодо доставки товарів а також проконсультує Вас з будь-якого продукту, що Вас цікавить.
Ми сподіваємося, що Ви гідно оціните оперативність, доброзичливість і комфорт, то чого ми співробітники інтернет-магазину прагнемо у своїй роботі!

УВАГА: Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів будь-яким причинам, парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛІЖАТЬ. Тому будьте уважні під час вибору товару. У присутності кур’єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Усі претензії з приводу відповідності товару замовлення та його зовнішнього вигляду приймаються тільки в момент доставки та на товар, цілісність упаковки, пломб якої не було порушено.