Біоревіталізація Львів

Все‌ ‌про ‌процедуру:‌ ‌‌контурна‌ ‌пластика‌ ‌обличчя.

Що таке контурна пластика? Це актуальна процедура, яка може виправити видимі недосконалості та навіть відновити симетрію обличчя. Методика передбачає ін’єкції препаратів з гіалуроновою кислотою, які виконують роль філерів, наповнюючи обрану область обсягом. Така пластика має кілька важливих напрямків.

Так, контурна пластика губ призначається тим, хто не задоволений об’ємом та контуром губ. Якщо виражену носогубну складку не можна усунути іншими методами, допомагає контурна пластика носогубки. Ну, а тим, хто мріє виправити форму лиця і підборіддя, підходить контурна пластика вилиць.

Головним плюсом методу вважається його безпека. Гіалуронова кислота – це натуральний компонент, який виробляється клітинами шкіри. З віком її кількість зменшується, що стає однією з причин старіння. Гіалуронова кислота має здатність затримувати безліч молекул води, що допомагає шкірі підтримувати водний баланс.

Після контурної пластики обличчя об’ємні філери залишаються під шкірою, насичуючи клітини необхідним елементом. Поступово гіалуронова кислота розсмоктується та розподіляється по клітинах, що надає омолоджуючий ефект та надовго зволожує.

Незважаючи на неприродність процедури, контурна пластика обличчя у Renaissance Cclinique є однією з процедур, яка стимулює внутрішні ресурси організму і допомагає шкірі відчути себе молодше.

Рекомендацій щодо контурної пластики особи можна віднести:

 • мімічні зморшки;
 • асиметрію носа (крила або кінчик носа);
 • запалі щоки;
 • шрами та сильні рубці;
 • тонкі або асиметричні губи;
 • невиразне підборіддя;
 • носогубні складки.

Які проблеми вирішує контурна пластика?

На жаль, навряд чи комусь вдасться уникнути видимих ​​вікових змін. Тому дуже важливо завжди мати можливість виправити перші ознаки старіння, провести профілактику вікових змін та просто відчути себе краще – все це гарантує контурна пластика обличчя у Renaissance Clinique.

Напевно, ви вже знаєте, що кожна людина дорослішання по-різному. Хтось вже у віці 25 років починає помічати носогубні складки та вживати заходів щодо їх нейтралізації. Для інших контурна пластика носогубних складок ніколи не стане актуальною, проте дискомфорт доставлять виражені мімічні зморшки навколо очей. Деякі все життя переживають через тонкі губи і заздрять тим, кому від природи дано виразний контур і обсяг. Існують виняткові випадки, коли обличчя має помітну асиметрію, — і тоді м’яка контурна пластика допомагає нарешті перестати хотіти щось змінити, щоразу дивлячись у дзеркало.
Таким чином, процедуру можна рекомендувати не лише пацієнтам у віці, а й молодим людям із деякими особливостями зовнішності. І якщо ви думаєте про те, чи варто робити пластику, запишіться на консультацію – косметолог розвіє всі Ваші  сумніви та докладно розповість про те, якого результату варто очікувати саме Вам.

Переваги контурної пластики

Процедуру моделювання, або контурної пластики особи, вважають певною мірою аналогом реальної пластичної операції. Замість вирішуватися на такі серйозні заходи, можна періодично робити безпечні поживні ін’єкції.

Основні переваги, які має контурна пластика носогубних складок, асиметрії та вікових змін:

практично моментальний результат – розгладжування зморшок, заповнення складок;

видима корекція овалу особи без операцій та апаратного впливу;

повна безпека та натуральність методики;

швидке відновлення симетрії;

сеанс – 40 хвилин;
немає підготовчого та відновлювального періодів;

можливість розгладити шрами та рубці;

помітне зволоження, живлення шкіри;
безболісність та відсутність слідів після ін’єкцій від зморшок;

гіпоалергенність – гіалуронова кислота є природним для організму компонентом;

стимуляція вироблення колагену та еластину.

Всі ці плюси справедливі для процедури на будь-якій області обличчя, чи то ніс, губи, вилиці, очі чи підборіддя. Одна або кілька процедур контурної пластики підряд заряджають шкіру енергією, запускають та підтримують внутрішні процеси омолодження.

Як і завжди, попередньо лікар продіагностує стан шкіри, виявить наявність протипоказань та розповість про перебіг сеансу. Після цього необхідно зробити тест на алергію, оскільки є крихітна ймовірність реакції на гіалуронову кислоту. Потім необхідно очищення шкіри: якщо це контурна пластика або збільшення губ, обробляється тільки шкіра губ. Потім наноситься антисептик. Це потрібно для того, щоб пацієнт не відчував дискомфорту від ін’єкцій. І хоча для пластики використовуються найтонші голки, знеболювання необхідне.

Після цього лікар проводить ін’єкції та ще раз дезінфікує шкіру. На завершення сеансу пацієнту даються індивідуальні рекомендації щодо догляду за областю уколів та відновлення. Головне – слідувати порадам лікаря перші 24 години після сеансу. Після контурної пластики вилиць та підборіддя філерами або корекції іншої області обличчя це допоможе препарату рівномірно розподілитись під шкірою та створити той ефект, на який Ви розраховували.

До процедури контурної пластики вилиць і підборіддя філерами, корекції губ або усунення зморшок навколо очей не потрібно спеціально готуватися. Перед сеансом лікар все докладно розповість, підбере філлер і підготує шкіру. Виділіть час після сеансу, бажано цілий день, для комфортного відновлення. Варто обмежити міміку і просто побути у спокої, щоб дати препарату добре засвоїтись.

Який філлер вибрати?

Опис різновидів препаратів можна прочитати в ознайомлювальних цілях. Не треба хвилюватися, що лікар вибере не той філлер. У наших центрах працюють лише професіонали, які зроблять правильний вибір та допоможуть Вам вирішити актуальну проблему.

Існують монофазні та біфазні препарати. Перші розподіляються рівномірно, оскільки складаються із компонентів рівних розмірів. Біфазні філери залишаються там, куди вводяться ін’єкційно, — вони не розподіляються і служать для інших цілей.

Лікар визначить тип препарату, який втілить ваші очікування. Вибір залежить і від параметрів шкіри, і від області обличчя, і від побажань пацієнта. Ми використовуємо найпопулярніші якісні філери брендів Juvederm, Saypha, Neuramis.

Контурна пластика вилиць успішно проводиться з філерами Saypha. Вони довго тримаються і добре коригують контур обличчя, вилиці та підборіддя. Ця марка заявляє про результат до 1,5 року. Все індивідуально, але такий тривалий термін справді можливий.

Ін’єкції від зморшок під очима можна проводити із препаратами Neuramis. Це ніжний філер із невеликою концентрацією гіалуронової кислоти. Він легко розподіляється під шкірою, надаючи на неї зволожуючий та регенеративний ефект.

Марка Overage також пропонує тривалий результат – до 1,5 року. Тут представлені щільні заповнюючі препарати, які не розподіляються під шкірою.

Для контурної пластики носогубки добре підходить філлер Juvederm. Ця марка є цілою лінійкою препаратів для різних областей обличчя, у тому числі і губ. Тут лікар може вибрати легкий поверхневий філер для губ або молодої шкіри, щільний філер для зрілої шкіри та зморшок середньої глибини, а також дуже інтенсивний препарат для роботи з вираженими носогубними складками та тонкими губами.

Скільки тримається ефект контурної пластики обличчя?

У середньому результат після першої контурної пластики зберігається на 6-8 місяців. Іноді результат триває довше, і все залежить від стану шкіри, особливостей організму, косметологічної історії пацієнта. Якщо косметолог вибрав філер з тривалим терміном дії, результат збережеться протягом 12-18 місяців.

Також варто мати на увазі характеристики препаратів – різні філери поводяться після ін’єкцій по-різному. Кожен має свій склад і призначений для певних цілей. На консультації лікар підбере оптимальний варіант на підставі діагностики шкіри та бажаного результату.

Пам’ятайте, що контурна пластика, як і будь-яка процедура у косметології, завжди дає кожному пацієнтові певною мірою індивідуальний ефект. Неможливо точно передбачити, скільки він протримається і як сильно зміниться стан шкіри, – всі очікувані результати описані, виходячи із середніх показників пацієнтів усього світу. Звертаючись до нас і ми зробимо все можливе для того, щоб досягти результату, який вам хочеться побачити в дзеркалі.

Протипоказання до проведення контурної пластики

Кому не можна робити контурну пластику обличчя? Косметолог розповість Вам про протипоказання докладно на консультації, а тут наведемо список стандартних заборон на проведення цієї процедури:

 • вагітність;
 • запалення у передбачуваній зоні обробки;
 • загострені хронічні захворювання;
 • прийом препаратів, що розріджують кров;
 • проблеми зі згортанням крові.

Нагадуємо, що всі питання щодо ін’єкцій від зморшок, омолодження та інших процедур Ви можете задати нам по телефону. А найкраще зробити це на консультації в одному з наших центрів. Не треба боятися антивікових процедур. Найкраще почати робити їх вчасно, щоб відкласти серйозне старіння на кілька років.

  Not Tags