Смас ліфтинг

Що таке біоревіталізація?

Біоревіталізація (БРВ) – базова процедура естетичної медицини, що дозволяє значно поліпшити стан шкіри, зволожити її, домогтися візуального омолодження на 5-15 років. На частку цієї маніпуляції припадає близько 30% від загальної кількості косметичних втручань. Висока ефективність біоревіталізіруючих засобів обумовлена ​​знаходженням в їх складі гіалуронової кислоти (ГК) – найпотужнішого регенеративного чинника, що впливає на біохімічний склад шкірних покривів. Препарати на основі ГК визнані найбільш дієвим способом боротьби з віковими змінами.
Що представляє собою процедуру біоревіталізаціЯ?

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою здійснєються трансдермальним або ін’єкційний методом. У першому випадку, коли обробляють креми, містять у собі ГК.

Подібний спосіб відрізняється недостатньою в порівнянні з ін’єкціями ефективністю. Крім того, він вимагає щоденної обробки протягом декількох місяців, що не завжди зручно для пацієнта. Застосування місцевих форм ГК обгрунтовано при наявності протипоказань до уколів або патологічного страху перед ними.

Існує лазерний спосіб биоревитализации шкіри обличчя. При цьому на шкіру наноситься відновлює гель, який проводиться в тканини за допомогою лазерного випромінювання. Подібний метод не створює больових відчуттів, проте не дозволяє доставити засіб на потрібну глибину. Потрібно не менше 3-4 процедур, що тягне за собою додаткові витрати для пацієнта.

Суть дії биоревитализации полягає в активізації репаративних і регенеративних механізмів шкіри. Довгі молекулярні ланцюги препарату сприяють формуванню каркаса шкіри, пригнічують активність макрофагів і фібробластів, мають антиоксидантну, протизапальну впливом. Короткі ланцюга підсилюють клітинну міграцію і проліферацію. Крім того, вони запускають ланцюгову реакцію, в ході якої збільшується утворення власної гіалуронової кислоти. Олігосахариди, що входять до складу молекул, сприяють проліферації стовбурових клітин, мають імуномодулюючу дію, сприяють відновленню капілярної мережі.

Біоревіталізація шкіри обличчя призводить до того, що тканини починають функціонувати так, як це відбувалося в молодості. У них активно виробляється колаген третього і сьомого типу, заживають дрібні пошкодження, відновлюється співвідношення рідини і твердих структур. Важливо, що запущені процеси продовжують працювати навіть тоді, коли спочатку введений препарат розсмоктується і виводиться з організму. Завдяки цій особливості клінічний ефект зберігається 3-6 місяців. Далі потрібна повторна підтримуюча процедура.

Яких ефектів вдається досягти при биоревитализации?

Дія препарату-ревіталізатора починається практично відразу після введення. Однак помітним воно стає через 2-3 дня, коли повністю спаде набряклість, викликана ін’єкціями. При відсутності реактивних явищ (набряклості або гіперемії) перші позитивні трансформації видно вже через 12-24 години з моменту процедури. З плином часу стан шкіри продовжує поліпшуватися. Остаточні зміни досягаються через кілька місяців.

При наявності глибоких зморшок, сухості і опущенні шкіри одного сеансу може бути недостатньо для досягнення бажаного результату. Потрібно 2-5 відвідувань косметичного салону з інтервалами в два тижні. У список ефектів биоревитализации гіалуроновою кислотою входить:

  • Зволоження. ГК сприяє затримці рідини, що сприяє збільшенню вологості шкірних покривів. За рахунок цього шкіра стає більш ніжною, приємною на дотик, не лущиться і не тріскається.
  • Ліфтинг. Біоревіталізація шкіри обличчя підвищує тонус дерми, виробляються білки, відповідальні за її еластичність. Зникають видимі обвисання, шкіра займає своє нормальне анатомічне положення, виглядає більш свіжо і підтягнуто.
  • Уповільнення старіння. Багато вікові зміни викликані вільними радикалами – атомами кисню з одним відсутньою електроном, здатними ушкоджувати клітинну стінку. ГК має антиоксидантну впливом, пов’язує і нейтралізує подібні освіти.
  • Поліпшення кольору і текстури шкіри. За рахунок нормалізації кровообігу і рівня вологості покриви набувають нормальну фізіологічну забарвлення.
  • Відновлення. Ін’єкція дозволяє домогтися швидкого загоєння мікротравм і сонячних опіків. Це робить процедуру незамінною для людей, які повернулися з відпочинку в жарких регіонах.
    Потрібно розуміти, що препарати, що покращують стан шкіри, діють тільки в тій зоні, в якій були введені. Системного впливу немає. Тому биоревитализация шкіри особи не призводить до омолодження інших ділянок тіла, як помилково вважають деякі люди.

Чим відрізняється від мезотерапії?

Мезотерапія і методика біоревіталізації в цілому схожі один з одним. Основна відмінність полягає в тому, що при мезотерапії під шкіру вводиться коктейль з активних компонентів. Склад суміші може відрізнятися в залежності від поставлених цілей. Вибір тієї чи іншої комбінації здійснює косметолог. БРВ має на увазі використання лише коштів на основі гіалуронової кислоти. Такий підхід дозволяє уникнути деяких ускладнень, в тому числі пов’язаних з індивідуальною непереносимістю тих чи інших ліків, з алергічними реакціями.

МТ використовується як в якості косметичного, так і лікувального методу. При шкірних захворюваннях препарати можуть вводитися прямо в осередок патології в малих дозах. БРВ використовується тільки для естетичного впливу. Лікарські коктейлі для мезотерапії, як правило, рідкі. Біоревіталізація особи та інших зон проводиться гелеобразную препаратами, які рівніше розподіляються в шкірі і довше зберігаються в ній.

Процедура призначається в таких випадках:

  • фото- і хроностаріння шкіри;
  • сухість шкіри, незалежно від причин;
  • наявність рубців, пігментних плям;
  • підготовка до пластичної операції і період відновлення після неї;
  • корекція недоліків, пов’язаних з недостатнім обсягом підшкірних тканин;
  • порушення діяльності сальних залоз.

Застереження

Для досягнення оптимального дії протягом двох тижнів після обколювання не рекомендується відвідувати лазні і сауни, вживати алкоголь. Крім того, протипоказано тривале перебування на відкритому сонці і під іншими джерелами ультрафіолетового випромінювання. Необхідно вжити заходів для нормалізації нічного сну, по можливості зменшити кількість викурених сигарет або повністю відмовитися від них. При порушенні цих умов видимий ефект терапії може бути знижений на 20-40%.