Найефективніші процедури для омолодження обличчя

Розповідаємо про найбільш ефективні апаратні, ін’єкційні і механічні процедури для омолодження для будь-якого віку: коли робити, що робити і навіщо робити.

Загальні показання до антивікових процедур.

Вважати, що охолоджуючі процедури потрібні, коли стан обличчя перестає влаштовувати пацієнта – помилка. У безопераційній косметології є важливий закон: запобігти завжди простіше і дешевше, ніж виправити. Не потрібно чекати глибоких зморшок і обвислій шкірі. Крім цих очевидних симптомів, показаннями до антивіковим процедурам є:

перші зморшки;

поява мімічних заломів або схильність до них (активна міміка);

блідість шкіри;

нерівний колір особи;

сухість та лущення;

мішки під очима;

набряки.

152217850_699847407379151_8261206230605184668_n

Види сучасних охолоджуючих процедур для обличчя

Процедури для омолодження обличчя поділяються на апаратні, ін’єкційні та механічні (ручні). За способом впливу їх можна поділити на чотири групи.

 • Живлячі – постачають недостатні корисні речовини
 • Стимулюючі оновлення – запускають процес регенерації клітин
 • Підтримуючі – гальмують процес утворення зморшок
 • Коригувальні – дають візуальне покращення за рахунок зміни обсягів та підтяжки

Сучасні методики та препарати поєднують відразу кілька пунктів в одній процедурі: філери на основі гіалуронової кислоти одночасно заповнюють об’єми та зволожують; щадні пілінги не тільки оновлюють і вирівнюють, а й живлять. У 2021 році косметологічна індустрія пропонує широкий вибір безпечних та високоефективних процедур для підтримки молодості та здоров’я особи. У Renaissance Clinique використовуються найкращі з них.

Пілінги виконуються з метою омолодження шкіри обличчя, усунення видимих дефектів (шрами, рубці та постакне), поліпшення тургору та проникності, очищення від забруднень, звуження пір та зменшення пігментації.

Кислотний пілінг BioRePeel та пілінг PRX є атравматичними косметичними процедурами комплексного впливу та підходять людям з чутливим епідермісом. На відміну від інших серединних пілінгів, вони не вимагають відновлювального періоду.

Ультразвуковий та комбінований пілінг обличчя не менш ефективні та безпечні.

Лазерний пілінг є підтяжкою особи, що виконується за допомогою лазера (нехірургічним методом). Поверхневий шар шкіри обличчя видаляється за допомогою лазера, що призводить до запуску процесів регенерації. Після закінчення відновлювального періоду розгладжуються зморшки, мінімізуються шрами, пігментні плями, рубці, звужуються пори, шкіра стає молодшою і сяючою.

Ін’єкції з використанням препаратів, основним компонентом яких є гіалоуранова кислота. Процедура проводиться з метою усунення косметичних дефектів та запобігання віковим змінам.

Результат біоревіталізації – покращення обмінних процесів в епідермісі, розгладжування зморшок, гладка, пружна та сяюча шкіра обличчя.

Для проведення процедури біоревіталізації косметологи нашої клініки використовують препарати Juvederm Hydrate, Belotero Hydro, Meso-Xanthin F199, MesoEye C71, Filorga, Meso-Wharton P199, MesoSculpt C71.

Процедура, що дозволяє швидко та безпечно покращити зовнішній вигляд. Гелеподібні філери на основі гіалуронової кислоти заповнюють порожнечі та заповнюють об’єми, дозволяючи моделювати овал обличчя та форму губ, підборіддя, носа та вилиць.

Істотним плюсом «ін’єкцій краси» є те, що завдяки корисному складу філера відбувається не лише візуальне, а й реальне омолоджування – стан шкіри помітно покращується.

Нехірургічна ін’єкційна корекція для профілактики мімічних зморшок із доведеною ефективністю. Для її проведення використовують ботулінічний токсин A, що спазмує м’язові тканини, за рахунок чого вони розгладжуються та розслабляються. Ін’єкційна корекція повністю безпечна, атравматична і має гарний ефект, що омолоджує. Результатом ботулінотерапії є покращення овалу обличчя, розгладжування зморшок у ділянці носогубного трикутника та чола, усунення в’ялості шкіри.

Ми пропонуємо найсучасніші косметологічні методики для вирівнювання, підтяжки та живлення шкіри. Приходьте за стійким та якісним результатом!

При правильному догляді вікові зміни починають з’являтися на обличчі не раніше ніж 30 років. Щоб уповільнити старіння у цьому віці, необхідно регулярно оновлювати та живити шкіру зсередини – поверхневих кремів та сироваток вже недостатньо.

 • Відновлення. З 25-30 років рекомендовано регулярне глибоке очищення шкіри за допомогою хімічних пілінгів. Видалення рогового шару стимулює оновлення епідермісу. В результаті обличчя вирівнюється, зникають дрібні зморшки.
 • Живлення. До 35 років також варто задуматися про глибоке зволоження та харчування шкіри. Курс із 2-4 процедур мезотерапії або біоревіталізації раз на півроку допоможе довше зберегти природну молодість та пружність шкірного покриву.
 • Попередження. Пацієнтам з активною мімікою не варто відкладати ботулінотерапію, щоб уникнути появи глибоких мімічних зморшок. Побачили перші складки – убезпечте зону, знизивши силу скорочення активних м’язів.

Після 40 років стає явною різниця між особою, яку доглядали останні 10 років, і особою, яка дорослішала без втручання косметології. У цьому віці вже мало лише живити шкіру одноразовими процедурами. Глибокі зморшки та зниження еластичності потребують комплексних регулярних заходів.

 • Ліфтінг. Помітний результат дають апаратні та ін’єкційні процедури з ефектом підтяжки у поєднанні з контурною пластикою філерами. Також зростає необхідність у регулярній ботулінотерапії, тому що мімічні зморшки на старіючій шкірі з’являються швидше.
 • Посилене живення. Ін’єкції вітамінних коктейлів після 40 років рекомендується проводити курсами по 4-6 процедур, тому вікова шкіра більше потребує харчування.
 • Відновлення. З віком процеси регенерації клітин сповільнюються, але їх можна розігнати за допомогою апаратного впливу та ін’єкцій. Мікрострумова терапія та плазмоліфтинг стимулюють вироблення колагену та еластину, що відповідають за молодість та пружність шкіри.

Омолодження особи без операцій доступне у будь-якому віці. Різниця лише в інтенсивності дії на шкіру.

 • Глибоке поновлення. Після 50 років результат після хімічних пілінгів не такий помітний, зате лазерний пілінг дає відмінний результат. Процедура лазерного омолодження дозволяє повністю оновити верхній шар шкіри та запустити процес регенерації тканин.
 • Відновлення об’єму. Витончення губ, мішки під очима, щоки, що запалі, виражені носогубні складки, друге підборіддя – всі ці ознаки старіння можна прибрати без операції, додавши обсягу в потрібних місцях за допомогою контурної пластики. Філери заповнюють великі зморшки та складки, моделюють овал обличчя. За рахунок поповнення обсягів шкіра помітно підтягується.
 • Живлення х2. Мезотерапія, плазмоліфтинг та біоревіталізація актуальні і після 50 років. Для отримання стійкого результату процедури проводяться з меншим інтервалом та не менше 8 разів за курс.
,,

Дякую! Задоволена якістю обслуговування і професійністю лікаря-косметолога. Особистий підхід і ставлення до відвідувача на вищому рівні).

  Not Tags