Процедури проти пігментації.

Пігментація – справа непроста, тому що найчастіше викликана збоєм в роботі внутрішніх органів. Тому варто визначити причину її появи, тоді і вибирати ефективний спосіб лікування буде легше. В арсеналі косметолога існують різні методи впливу на пігментну пляму, починаючи з осветляющих доглядів і закінчуючи лазерним видаленням. Не забувайте, пігментація – це наслідок порушення обміну речовин …

Що ж робити, якщо навіть захищаючи свою шкіру від сонця, вам не вдалося уникнути пігментних плям?

  • 1. Фототерапія – спосіб корекції естетичних недоліків за допомогою світлового випромінювання. Спалахи лазера викликають руйнування пігменту меланіну в шкірі, оновлюють і омолоджують шкіру.
  • У деяких випадках ефект від процедури стає помітний вже після першої процедури.
  • 2. Хімічний пілінг – метод, який впливає на верхні шари епітелію за допомогою спеціальних хімікатів. Даний метод є одним з найбільш ефективних засобів, розроблених спеціально для видалення пігментних плям.
  • 3. Мезотерапія – припускає введення в організм різних біологічно активних речовин за допомогою ін’єкцій, в основі яких містяться вітамінні комплекси, амінокислоти і активні речовини. Для повного усунення пігментації шкіри потрібно проходження курсу процедур (до 15 сеансів).
  • 4. Лазерне видалення пігментних плям – на сьогоднішній день вважається одним з найбільш ефективних методів. В ході даної процедури лазерний промінь пошкоджує і руйнує меланін в клітинах, утворюючи більш світла пляма.
  Слід пам’ятати, що даний методи мають свої індивідуальні протипоказання, тому перед процедурою потрібно обов’язково проконсультуватися з фахівцем.

Не забувайте, пігментація – це наслідок порушення обміну речовин в шкірі і лікувати треба шкіру, а не пляма!